Baner
HOME
O NAS
CENNIK
GALERIA
KONTAKT

CENNIK


Cena noclegu: od 50 zł (w zależności od sezonu i czasu pobytu)
W przypadku grup zorganizowanych istnieje możliwość zorganizowania śniadań lub całodziennego wyżywienia.

Opłata miejscowa: 2,40 zł za każdy dzień pobytu

Dane do wpłat:
Jolanta Drzyzga
Santander Bank Polska
34 1090 1984 0000 0001 4752 5069

Dla wpłat z zagranicy:
Santander Bank Polska
Kod IBAN: PL 34 1090 1984 0000 0001 4752 5069
Kod SWIFT (BIC): WBK PPL PP

Regulamin Willi MARANT:
1. Pobyt rozpoczyna się o godz. 15:00, kończy się o godz. 10:00. Doba hotelowa dotyczy również parkingu.
2. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% - 50% wartości pobytu na nasz rachunek bankowy w określonym wcześniej terminie. Zadatek to gwarancja dla obydwu stron. Przepadnie w przypadku rezygnacji z zamówionego pobytu.
3. Rozliczenie za pobyt oraz zameldowanie następuje w dniu przyjazdu.
4. Opóźnienie przyjazdu bądź skrócenie pobytu, a także zmniejszenie ilości osób nie zwalniają Gości z pełnej opłaty ustalonej w rezerwacji.
5. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie Gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
W przypadku nie pojawienia się Gościa do godziny 23:59 pierwszego dnia pobytu wpłacony zadatek ulega przepadkowi, a dnia następnego pokój trafi do ponownej sprzedaży. Wyjątek stanowi sytuacja, w której Gość poinformuje odpowiednio wcześniej recepcję ośrodka drogą telefoniczną lub e-mailową o możliwości późniejszego przyjazdu. Wyjątkiem jest też rezerwacja opłacona w całości przed przyjazdem.
6. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie jest zwracany.
7. Za rzeczy wartościowe, pozostawione w obiekcie, a nie przekazane do depozytu, Willa MARANT nie ponosi odpowiedzialności.
8. Na terenie obiektu, również na balkonach, obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz papierosów elektronicznych.
9. Za dzieci do lat 18-tu odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
10. Za zaginięcie kompletu kluczy wraz z brelokiem pobieramy od Gości opłatę w kwocie 300 zł.
11. Zwierzęta są akceptowane, ale w określonych pokojach, dlatego przed dokonaniem rezerwacji prosimy o sprawdzenie możliwości przyjazdu z psem lub kotem. Nie są akceptowane zwierzęta hałaśliwe, drapiące drzwi, niszczące wyposażenie ośrodka. Obowiązkiem właścicieli jest wyprowadzanie swoich pupili na smyczy. Nie ma możliwości pozostawiania zwięrząt samych w pokojach bez nadzoru właścicieli.
Za pobyt czworonogów pobieramy opłatę dodatkową.
12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za brak, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych ośrodka powstałe w czasie jego pobytu z jego winy, winy współuczestników pobytu lub z winy odwiedzających osób.
13. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za szkody na mieniu i zdrowiu Gości poniesione w obrębie i na terenie ośrodka,
a także te spowodowane niewłaściwym użytkowaniem przedmiotów będących wyposażeniem ośrodka.
14. Na terenie ośrodka oraz posesji obowiązuje zakaz używania fajerwerków i petard.
15. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 7:00.
16. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

downside